Other lots by Emerson
#73Airline
Een kunststof radio. Type GSE1622A. Bouwjaar 1950.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#228Cummings Radio Corporation
Een oude ontvanger, model ‘Solodyne’. 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 100/120 -
#65International Radio corporation
Een oude bakelieten radio. Model ‘Kadette’. Einde jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 156.00 €Dim. 17 x 22 cm -
#68Philips
Een draagbare bakelieten radio. Type LX444AB. 1954. Barst
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cm -
#234Eka
Oude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 30/40 -
#201Philips
Een bakelieten radio. Type BX115U. Bouwjaar 1953.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#86Philips
Een oude kunststof radio. Type BF121U. 1952.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 75/100 -
#19Philips
Een oude radio in houten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#164Gecophone
Een oude radio in kast van metaal en hout. Model Victor 3. Bouwjaar 1928. Model identiek aan de Telefunken Arcollette 3. Eén pootje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#232Philips Deutschland
Een draagbaar bakelieten apparaat voor het opsporen van signaalstoringen bij autoradio’s. Type WA206ST. Bouwjaar 1956.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#153Märklin
Een lot van vijf koelwagons, waarbij vier van ‘Bell’ en één van ‘Ecuador Bananas’. Schaal HO. De laatste licht beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#26Siera
Een oude radio in houten kast. Eind jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 100/120