#75Philips
Een draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#12
Een eikenhouten spiegel.
#123
Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H. 36 cmEstimate: € 40/60 -
#162
Twee kleurloos kristallen asbakken.
#63
Een recente vaas van Cantonporselein.
#221Arthur Van der Linden
“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 50 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#40
Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.
#293Marc Macken
“Begijnhof van Diest”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
Béguinage de Diest . Lithographie. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 26 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#225Jean G. Beernaert
“De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 48,5 x 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#217
#294
Een kleine nest of tables.
#66
Un lot de figurines de Saints, avec deux en bois, un en plâtre, un en étain et un crucifix en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 20/30