Other lots in this auction
-
#132Een olielamp van opaline met glazen kapjes.
Une lampe à huile opaline avec des abat-jours en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#280Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#175Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee paar geslepen wijnglazen, vijf lage borrelglaasjes, twee verschillende borrelglaasjes op voet, een souvenirglas en een glazen vaas met geëtst decor.
Un lot de cristal coloré, composé de deux paires de verres à vin taillés, cinq verres à liqueur bas, deux verres à liqueur différents sur pied, un verre souvenir et un vase en verre à décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#16Een sierschotel van aardewerk met een meerkleurig decor van een haan. Onderaan gemerkt ‘Wilfred’.
Un plat en faïence ornementale avec un décor multicolore d'un coq. Marqué en bas Wilfred .No longer availableOnline onlyDim. Ø: 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#298P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
Un briquet Dupont plaqué or et un étui à cigarettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#87Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#105Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 & 13,5 cm

