#229Jan Hendrickx“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Chaf“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#99Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.
Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#241Noelans“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
#228E. Millet“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60