#428
#351
Een album met een verzameling van 300, voornamelijk Franse telefoonkaarten.
#736Nako Brevetée
#607
#270
#158
Een gefossiliseerd boom-segment.
#614
Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.
#517DeAgostini
“Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.
#497
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 250
#311
#753Sany à Paris
Een schouwpendule van zwartgelakt hout, ingelegd met geel koper en parelmoer en met een geëmailleerde wijzerplaat. Gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Pendule en bois laqué noir incrusté de cuivre jaune et de nacre. Cadran émaillé. Avec marque. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219
“Christus en het embleem van het Lam Gods”. Gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Laaggotische stijl.
“Le Christ et l’emblème de l’anneau divin”. Sculpture en bois polychrome. Style bas gothique.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 350 / 450 -
#301
Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
#751Swarovski
#27
“Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Vierde druk. Brussel 1742.
#571
Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein met floraal decor.
#492Richard Baseleer
#338Val St. Lambert
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450 / 500 -
#409
Een metalen reclamepaneel “Marly”.
“Marly”. Panneau de publicité en métal.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 60 / 80