#145Jana Reinerova
“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom. -
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
#154
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate. -
#109
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#80
Een grote gehamerde schaal in aluminium.
A large hammered aluminum bowl. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier.