Een oude spiegel met een plaasteren kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
Dim. 115/64 cm
SKU: 2810250224.
Categories: Plaaster, Spiegel.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 70 / 100

  • #225

    Een eikenhouten art-deco wandkapstok met spiegel.

    An oak art-deco coat rack with mirror.
    Dim. 217 x 105 x 27.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #302

    Een kleine ovale butlerspiegel.

    A small oval butler's mirror.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #399

    Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    A large oval mirror in a sculpted oak frame.
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Een geslepen manshoge spiegel in goudkleurige kader, met ornamenten.

    A cut-glass full-length mirror in a gold-colored frame, adorned with ornaments.
    Dim. H 218, B 63 cm
    Estimate: € 220 / 270
  • #4

    Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.

    A beveled mirror in a carved oak frame.
    Dim. 108 x 91 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #10

    Een geelgouden hanger-broche bezet met een camee. 375 gemerkt.

    A yellow gold pendant brooch set with a cameo. Marked 375.
    Dim. Bruto : 10,90 gr
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.

    A miniature of Pope Pius XII, in a bone frame.
    Dim. 8/6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    ‘Huizen aan het water’, olieverf op schilderspallet. Draagt de handtekening Bombois C.ll.

    ‘Houses by the water’, oil on painter’s palette. Signed Bombois C. ll.
    Dim. 24/27 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #294
    Stephan Goris

    ‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

    "Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
    Dim. 19/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Albert De Moen

    ‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Rural kitchen', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een tafellamp met kristallen voet, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A table lamp with a crystal base, colored green in the mass, marked.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #69

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00