#225Een eikenhouten art-deco wandkapstok met spiegel.
#115Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.
A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.No longer availableDim. 80 x 51 x 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#302Een kleine ovale butlerspiegel.
#399Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.
#169Een geslepen manshoge spiegel in goudkleurige kader, met ornamenten.
#4Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.
A beveled mirror in a carved oak frame.No longer availableDim. 108 x 91 cmEstimate: € 40 / 60
#322“De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.
"The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#10Een geelgouden hanger-broche bezet met een camee. 375 gemerkt.
A yellow gold pendant brooch set with a cameo. Marked 375.No longer availableDim. Bruto : 10,90 grEstimate: € 60 / 100 -
#2Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.
#294Stephan Goris‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.
#22Albert De Moen‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.
A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.No longer availableDim. 31/23 cmEstimate: € 80 / 120