#21A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#220
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#273Dyckmans
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#204Fr. Van Houtven
#275
#264Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#54Regina
“Kasteel aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Château au bord d'un ruisseau. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#154
Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
#119
#187Louis Rylant
#254
“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 46 x 57 cmEstimate: € 20/30