Similar lots by type
-
#138
Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 15/25 -
#130T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#137Bequet, Quaregnon
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5/10 -
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#189
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#155
Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#94Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 151 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#150
Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 197 cmEstimate: € 35/45 -
#91
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 350 x 250 cmEstimate: € 20/30 -
#135
Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#180
Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25/35 -
#145Royal Dux
“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 100/120 -
#277
Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 13 cm -
#293
Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#140
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60/80 -
#148
Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 64 cmEstimate: € 5/35 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#288Lladro, Spain
“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#133
Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15/20 -
#152
Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#88Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 244 x 170 cmEstimate: € 20/25 -
#213
Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#26
Een lot van drie geglazuurd aardewerken beeldjes, waarbij één met koto, één met fluit en een visser. Japans werk.
Lot de trois figurines en terre cuite vernissée, une avec koto, une avec flûte et un pêcheur. Travail japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10, 11 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#216
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
Impression en relief d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#59
Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.
Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 15/20 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#281
Vier vintage krukjes met kunstlederen bekleding. Lichte slijtage.
Quatre tabourets vintage avec revêtement en cuir artificiel. Usure légère.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 62 cm Ø: 29 cmEstimate: € 25/45 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#11
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#78Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#248
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 24 cmEstimate: € 50/80