Similar lots by type
-
#589
“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#598
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55/65 -
#54
Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.
Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.Estimate: € 45/60 -
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150/200 -
#614
Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#52
Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40/6° -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#579Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#567
Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150/200 -
#628
Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.
Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.Estimate: € 50/60 -
#379
Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...
Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.Estimate: € 35/50 -
#665Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.Dim. H. 73 cmEstimate: € 200/240 -
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40/60 -
#92André Goezu
Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70/100 -
#34
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30/40 -
#104
Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50/60 -
#69
Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60/8à -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100/150 -
#632Enk De Kramer
Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.
“Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#296
Een mahoniehouten linen press met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk George III.
Linen press en acajou. Le dessus à deux portes pleines, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque George III.Estimate: € 200/300 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#253
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.Estimate: € 60/80 -
#733Pilamm
“Le mystère de la grotte”, “La trahison de Judas” en “Le triomphe de la croix”. Drie stripalbums. Ed. Casterman. Resp. gedateerd 1948, 1949 en 1950.
“Le mystère de la grotte”, “La trahison de Judas” et “Le triomphe de la croix”. Trois albums de bandes dessinées. Ed. Casterman. Datés respectivement 1948, 1949 et 1950.Estimate: € 60/80 -
#162
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1977.
“Vue de Lierre”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1977.Dim. 75 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een langwerpig doosje met à jour deksel, versierd met twee olifanten en een palmboom (L. 16 cm). Een paar Keizer en Keizerin, fijn gesculpteerd en een slangenbezweerder op een houten sokkeltje (slang ontbreekt). Chinees en Indisch werk, begin XXste eeuw.
Boîte oblongue à couvercle ajouré décoré de deux éléphants et un palmier (L. 16 cm). Une paire Empereur et Impératrice, finement sculptée, un charmeur de serpent sur socle en bois (serpent manque). Travail chinois et indien, début du XXe siècle.Estimate: € 30/40 -
#204Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.Dim. 64 x 78 cmEstimate: € 150/250 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een robijncabochon van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de rubis de ± 1,25 ct.Dim. 8,92 gEstimate: € 300/400 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#150
Een 18 karaats geel gouden Afrikaanse halssnoer. Handwerk.
Collier africain en or jaune 18 ct. Fait main.Dim. 49,50 gEstimate: € 1000/1200 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#158Michel Janssens
“Sater”. Een beeld van deels gepatineerd rood koper.
“Satyre”. Sculpture en cuivre rouge partiellement patinée verte.Dim. h: 55 cmEstimate: € 100/150