#479Een Chinese fotokader van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors en figuren van ivoor en paarlemoer. Eerste helft XXe eeuw.
Cadre à photographies chinois en bois laqué noir à décor de personnages en ivoire et nacre et peint à la main. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#252Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954“Meer bij een naaldbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac au bord d’un bois de sapins”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#302“St .-Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Saint-Rombaud à Malines”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
#456Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
#715Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#168August VervloetEen smeedijzeren versiering met rozen.
#700Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#68Een Madonna met kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 56 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150