#307
Een Madonna met Kind van was onder stolp.
#450
Een klein bijzetkastje met vier laden in accolade gebogen.
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#317Fohmid
Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.
Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#660
#421
Een kinderserviesje van Limogesporselein.
#107
“Ridder met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons met een schaaltje van kleurloos kristal.
“Chevalier à cheval”. Groupe en bronze à patine foncée avec une coupe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#767Val St. Lambert
Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/240 -
#601L. Colderes
#75
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ancienne taille de ± 0,30 ct et émeraude, saphirs et rubis cabochons ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 10,24 gEstimate: € 450/650 -
#474Irididi
“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40/60