Other lots in this auction
-
#139Paule Bisman
“Grote Markt te Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.
“Grand Place de Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1965.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100/160 -
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
Paire de miroirs aux cadres baroques.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 150/180 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#809
Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#312Wilfried (Willfran) Lauwers
“Hooimijt”. Grisailletekening op papier. Gesigneerd.
“Meule de foin”. Dessin en grisaille sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#321
Een paar Boomse vazen met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases de Boom à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#614
“Hongkong”. Een foto op plexiglas.
“Hong Kong”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 150/180 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250/350 -
#300
Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500/4500 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/300 -
#756Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 132 x 230 cmEstimate: € 50/60 -
#76
Een fauteuil met gecapitonneerde zalmroze bekleding en een bijpassend voetbankje
Fauteuil capitonné en rose saumon avec un repose pied assorti.No longer availableEstimate: € 120/200