Other lots in this auction
-
#37
“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#275
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#240
Wollen tapijt. Mechanisch.
Tapis en laine. Mécanique.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 140 x 67 cmEstimate: € 15/25 -
#168
Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.
Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11,5 & 26 cmEstimate: € 25/40 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#149
“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25/35 -
#234
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 52 cmEstimate: € 120/200 -
#292MattelPeriod: 1993-1994
Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.
Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60