Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
Online only
Dim. 64 x 44 cm
SKU: 1904210222.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #222
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245

    Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,

    Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 & 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #27
    Goldimari

    Een klein buikvaasje van Imari-porselein.

    Un petit vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    “Great historic racing cars”. Twaalf metalen schaalmodellen in muurkastje. Bijgevoegd een schaalmodel van een Willy’s Jeep.

    Grandes voitures de course historiques . Douze maquettes en métal dans une armoire murale. Comprend une maquette d'une Jeep Willy.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 40 cm (kastje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un brûleur d'encens en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #126

    Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.

    Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #148

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #125

    Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

    Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #147

    Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.

    Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #288

    Een lot van elf kaders met overwegend militaire thema’s.

    Un lot de onze cadres contenant des images généralement militaires.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 65
  • #21

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52

    Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #279

    Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #263

    Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.

    Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 30 en 20 cm
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #107
    Märklin 3051

    Een serie 1200 elektrische locomotief van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO. Omschakelrelais defect. (Rijdt in 1 richting)

    Une locomotive électrique de classe 1200 des chemins de fer néerlandais à l'échelle HO. Relais de commutation défectueux. (Fonctionne dans 1 sens)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #177

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #284

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.

    Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een kleurloos glazen karaf met moderne metalen stop. Bijgevoegd een hoog glazen designglas.

    Une carafe en verre incolore avec un bouchon en métal moderne. Attaché un grand verre design en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #212

    Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

    Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #153

    Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.

    Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #50
    Ateliers d’art Cremieu

    Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.

    Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.

    Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #9

    Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.

    Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #100
    Faller

    Drie modelbouwsets op schaal HO, bestaande uit een set hekjes, een kerkje en een huisje. In originele doosjes. Bijgevoegd een reeds geassembleerd kerkje.

    Trois maquettes à l'échelle HO, composées d'un ensemble de treillis, d'une église et d'une maison. Dans les boîtes d'origine. Inclus une église déjà assemblée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #64

    Een terracotta cachepot.

    Un cache-pot en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #105

    Een driedelig klokstel van blauw en wit aardwerk in koperen monturen. Vermoedelijk Frankrijk, omstreeks 1900. Pendule gebarsten.

    Une pendule en trois pièces en faïence bleue et blanche dans des cadres en cuivre. Probablement France, vers 1900. Pendule fissurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 & 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More