Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
Online only
Dim. 64 x 44 cm
SKU: 2709210222.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #222
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.

    Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 + 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor. Randschilfer.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Éclat de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #193

    Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.

    Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #229

    Een Chinese inkttekening op papier.

    Dessin en encre de Chine sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #51

    “The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.

    L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10, 16 & 21 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #266

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #117

    Een lot van drie famille-rose borden, waarvan drie met bloemendecors en één met een landschap. Eén gerestaureerd.

    Lot de trois assiettes famille rose, trois à décor floral et une à paysage. Une restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #11

    Een vaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Gat in de bodem (ooit als lampvoet gebruikt.

    Un vase en porcelaine de Canton. 19ème siècle. Trou dans le fond (une fois utilisé comme pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #7

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase récent en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #66

    Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.

    Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #120
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #105

    “Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #108

    Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.

    Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.

    Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 17 cm Ø: 5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #296
    Lode Gevaert

    “Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #149
    Geert De Meyer

    “Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.

    “L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More