Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
Online only
Dim. 64 x 44 cm
SKU: 2211210222.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #222
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.

    Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #292
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #240

    Een vintage armstoel op voet van hout en chroom en met lederen bekleding. Slijtage.

    Fauteuil vintage sur une base en bois et chrome avec revêtement en cuir. Usure.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #238

    Een Engelse mahoniehouten armstoel.

    Un fauteuil anglais en acajou.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #8

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin. Beschadiging aan het deksel. Op houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin. Couvercle endommagé. Sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een deels vergulde houtsnede met Boeddhistische voorstelling.

    Une gravure sur bois en partie dorée avec une scène bouddhiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #231

    Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.

    Un miroir en chêne, dessus décoré d'un imprimé romantique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 156 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #264

    Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.

    Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase récent en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256

    Een loper. Handgeknoopt.

    Un couloir en laine noué main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.

    Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245

    Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #121

    Twee gelaste metalen koetjes.

    Deux vaches en métal soudé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #249

    Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.

    Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 75 en 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122

    Een lot van twee paardjes, waarbij één bekleed met leder en één van geglazuurd terracotta naar T’ang voorbeeld.

    Un lot de deux chevaux, l'un recouvert de cuir et l'autre en terre cuite vernissée d'après l'exemple T'ang.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een paar messingen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160

    Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.

    Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #191

    “Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.

    Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #123
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More