#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
#91Dupuis
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#86
Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
#319Thomas Rowlandson
“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
#678
Een bronzen art-deco vrouwenprofiel op marmeren voet.
#115
Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
#423
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Place a bid ›Dim. 88 x 118 cm -
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
Place a bid ›Estimate: € 50/75