Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

217
30 x 21,5 cm
Estimate: 1525
Catalogue #217
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252

    Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136
    Villeroy & Boch

    Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.

    Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #179
    Joris Van der Mijnsbrugge

    Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Royal Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #113

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #64

    “Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #78

    Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #221
    Boch Frères, La Louvière

    Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #200

    Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.

    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #109

    Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #57

    Een metalen lamp met zwarte kap. Nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #210

    Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.

    Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #82
    H. Bequet, Quaregnon

    Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #10

    Een metalen casolette versierd met druivenranken en figuren met vlindervleugels. Kleine beschadiging aan de dekselknop, handjes beschadigd en een deuk.

    Une casolette en métal décorée de vignes et de personnages aux ailes de papillon. Petits dommages au bouton du couvercle, mains endommagées et une bosse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #245
    Steiff

    Een lot pluchen dieren. 2 honden, een beer, olifant en een schaap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #219

    Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 39 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #5

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More