#656Een Oosters handgeknoopte loper, met zichtbare gebruiksporen.
An oriental hand-knotted runner, with visible signs of wear.No longer availableDim. 315 x 100cmEstimate: € 35 / 45 -
#71Jean Van De KerkhoveEen map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#138DelvauxEen bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#190Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
#357Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
An Art-Deco bowl and vase marked Fait En Belgique in blue and mauve glass.No longer availableDim. h 25 en Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
A bronze statue of a pheasant. Signed.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#22Een grote dubbele speculaasplank met de afbeelding van een man en een vrouw.
A large double speculoos tray with the image of a man and a woman.No longer availableDim. h 90 x b 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
#144Een grote geslepen spiegel met vergulde kader en kuif.
A large cut mirror with gilded frame and crest.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 240 / 300