#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#131Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600 / 900 -
#313Een Art-Deco vaas in groen- en zwarte glaspasta.
An Art-Deco vase in green and black glass paste.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een houten kolompendule met vergulde delen en met koper ingelegd, emaille wijzerplaat.
#434julio Ojea“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80 / 120