#369
Een set van 2 kaders met een werkje van Bert Andreae waaronder een schets getiteld ‘Villa Dovia Pomphili’ en een ets getiteld ‘verlegen’. Beide uit 1977.
#146
#592Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56437. Met certificaat.
#142Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940
#97Val Saint Lambert
Een lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#244Monelli
“The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120/180 -
#578
Een grote Japans porseleinen Satsuma vaas met diverse personages in het decor.
A large Japanese porcelain Satsuma vase with various characters in the decor.No longer availableDim. 81 x 30cmEstimate: € 120/180 -
#66
Een eikenhouten, fraai gesculpteerd Chippendale armstoel met gestoffeerde zitting. 4 leeuwenkoppen en klauwpoten, waarvan 2 op wieltjes. Medio 1800.
An oak wood, beautifully sculpted Chippendale armchair with upholstered seat. 4 lion heads and claw feet, 2 of which are on wheels. Mid 1800s.No longer availableDim. 98 x 66 x 76cmEstimate: € 600/800 -
#314
Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#268Val Saint Lambert
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100/150 -
#374
‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
'Bridge at dusk', mixed media, attributed to Christian Rolet.No longer availableDim. h 21 x b 30 cmEstimate: € 40/60