Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
Dim. 70 x 60 cm
SKU: 2502250544.
Categories: Glas, Hout, Spiegel.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #544
Estimate: € 30 / 50

  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455
    Philippe Starck Aleph

    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #577

    Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.

    Mirror. Grey painted and with sculpted top.
    Dim. 110x84 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #352

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #92

    Een butlertray met afneembaar dienblad en vouwpoot.

    A butler tray with a detachable tray.
    Dim. 83 x 80 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.

    A 19th-century Liège candle chandelier with 6 arms. New electrical wiring included, not assembled for transportation.
    Dim. h 97 x Ø 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #567

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een massieve gesculpteerd en verguld houten Boeddha beeld. Zuid Oost Aziatisch, schade aan het linkerhand.

    A solid sculpted and gilded wooden Buddha statue. Southeast Asian, damage to the left hand.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #97

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #527

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een lot van 2 antieke voetbankjes.

    A lot of 2 antique footstools.
    Dim. h 18 x Ø 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #537

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #121

    Een paar grijsmarmeren Obelisken gedragen door bollen en sokkel.

    A pair of grey marble obelisks supported by spheres and pedestals.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #174
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met bloemen op stoel”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with flowers on chair", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #444
    Sadeleer

    “Huizen bij een binnenhaven”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.

    "Houses near an inner harbor". Gouache on paper. Signed.
    Dim. 32.5 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #171
    Leopold Van Esbroeck

    Houten sculptuur van een jonge dame door Leopold van Esbroeck. Winnaar van de prijs van Rome, ereprofessor aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen

    Wooden sculpture of a young lady by Leopold van Esbroeck. Winner of the Prix de Rome, honorary professor at the Royal Academy of Fine Arts in Antwerp.
    Dim. hoogte 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109

    Ongekunsteld 19e eeuws schilderij. Olie op doek. Stelt voor een hoeve met bijgebouwen in een bosrijk landschap. Omlijst in een fraai goudkleurig kader met mooie ouderdomspatina. Onleesbaar gesigneerd, links onderaan.

    Unaffected 19th century painting. Oil on canvas. Depicts a farmstead with outbuildings in a wooded landscape. Framed in a lovely gold-colored frame with beautiful age patina. Signed illegibly, bottom left.
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #325

    Een 18 kt geelgouden hartvormige hanger bezet met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold heart-shaped pendant set with one brilliant cut diamond of approximately 0.20 ct.
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #221

    Een paar rechthoekige glazen vazen met decors naar Mucha. Decor “Moon en Stars”.

    A pair of rectangular glass vases with Mucha-inspired decorations. Decorated with "Moon and Stars."
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #47

    Een lot van 3 wandelstokken met verzilverde handvatten uit de eerste helft van vorige eeuw.

    A lot of 3 walking sticks with silver-plated handles from the first half of the previous century.
    Dim. l 91.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.54 ct in total.
    Dim. 2.45 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #435

    Vintage salontafel met messingkleurig metalen onderstel en glazen blad. Zwart glazen onderblad. Belgochrom.

    Vintage coffee table with brass-colored metal base and glass top. Black glass lower shelf. Belgochrom.
    Dim. H 38, B 120, D 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.

    A rocking chair, bentwood with caning, in the style of Thonet.
    Dim. 102 x 50 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Dim. 12.5 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00