Similar lots by type
-
#730Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#750Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#646Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#595Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550 / 600 -
#586Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#735Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#576Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#8Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#656Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#726Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#755Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available -
#14Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#636Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#17Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#640Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#756Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#188Drie boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Brussel, 1888. Twee delen.- “Antwerpen” Een foto-album uitgegeven door de Stad Antwerpen in samenwerking met Agfa -Gevaert. 1954.
Trois livres traitant la ville d’Anvers:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Bruxelles, 1888. Deux volumes.- “Anvers”. Album aux photos édité par la ville d’Anvers en collaboration avec Agfa-Gevaert. 1954.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#179Jules Vilain“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#316Een eikenhouten koffer.
Coffre en chêne.No longer availableDim. B 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#421Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#673Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#525Robedi FirenzeEen reistas van zwart leder met koperen sluiting.
Sac de voyage en cuir noir à fermoir en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#677Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#428Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#683Twee kandelaars van geel koper, waarvan één in chippendalestijl en één in Empirestijl.
Deux candélabres en cuivre jaune dont un de style Chippendale et un de style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#67“
- Het leven van de oude profeet Elia”. Een Russische bronzen reisicoon en een kleine koperen ajour voorstelling van de Hof van Eden met twee personages in reliëf(?).
“ - la vie du vieux prophète Eli”. Icône de voyage russe en bronze et une petite représentation du paradis terrestre avec deux personnages en relief.No longer availableDim. 16 x 13 & 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 80 / 100

