#229Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
#193Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.
Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#6Een winters landschapje op marmer.
#35Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.
#178“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
Lot varié d'objets africains en bois comprenant des masques, une pipe, des sculptures de têtes et deux coquetiers.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
#176Anna Club PlushEen pluchen kat. Gemerkt.