Similar lots by type
-
#202
Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.
Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 78 cmEstimate: € 200/240 -
#194
Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.
Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.No longer availableDim. 168 x 83 cmEstimate: € 240/280 -
#72
Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.
Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 90/110 -
#159
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 150/170 -
#149
Een paar butlerspiegels.
Une paire de miroirs de majordome.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 160/180 -
#174
Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.
Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 240/280 -
#84
Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.
Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een vintage barspiegel.
Miroir de bar vintage.No longer availableDim. 50 x 35 (met lijst)Estimate: € 35/40 -
#212
Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.
Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#236
Een eikenhouten commode met drie gebeeldhouwde laden. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Commode en chêne à trois tiroirs sculptés. France, époque Louis XVI.No longer availableDim. 104 x 132 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#560
Een geelgouden camée 18 K met een meisjesprofiel. Te dragen als speld of als hanger.
Un camée en or jaune 18 carats avec un profil de fille. Peut être porté en épingle ou en pendentif.No longer availableDim. 2,7 gEstimate: € 90/100 -
#609Dyckmans
“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#445
18 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.
18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#664
Een lampenvoet, opgebouwd uit een Chinees porseleinen vaas met meerkleurig decor van een reiger, gemonteerd op een messingen kandelaar.
Un pied de lampe composé d'un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un héron, monté sur un chandelier en laiton.No longer availableDim. h: 83 cm nEstimate: € 60/80 -
Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#404P. Lacour
“Compositie”. gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 47 x 62,5 cmEstimate: € 50/70 -
#679
Een paar getorste messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#166
Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400/600 -
#259
Een majolica lampenvoet.
Un pied de lampe en majolique.No longer availableDim. h:72 cm (met kap)Estimate: € 100/120 -
#407
Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40/50