Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.

Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.

Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.
Dim. 66 x 58 cm
SKU: 0202210084.
Category: Spiegel.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.

    Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #299

    Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.

    Un miroir ovale dans un cadre sculpté.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #202

    Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.

    Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #159

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #149

    Een paar butlerspiegels.

    Une paire de miroirs de majordome.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #174

    Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.

    Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #14

    Een vintage barspiegel.

    Miroir de bar vintage.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 (met lijst)
    Estimate: € 35 / 40
  • #72

    Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.

    Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 90 / 110

Other lots in this auction

  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.

    Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 200 x 180 x 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #513

    “Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme à la cruche . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #264
    R. Visschers

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #373
    Michelin

    Een promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.

    Un porte-stylo promotionnel en plastique peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #638

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm; h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    C. L. Gavre

    “Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #297

    Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

    Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #381
    Bradford Exchange.

    Drie borden van veelkleurig Chinees porselein naar antiek voorbeeld. In oorspronkelijke dozen met booklet.

    Trois assiettes en porcelaine chinoise multicolore d'après des dessins antiques. Dans des boîtes d'origine avec livret.
    No longer available
    Dim. Ø 21,6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191
    Maurice Constant Favre
    Period: 1875 - 1915

    “Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.

    Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More