#415Siku Metall 1:32Een tractor met 2 opleggers op afstandsbediening, John Deere 8345R tractor met Electronische Vogel & Noot ploeg en cultivator. Toegevoegd een leveling plate. Zonder afstandsbediening. Als nieuw.
A remote-controlled tractor with 2 trailers, John Deere 8345R tractor with Electronic Vogel & Noot plow and cultivator. Includes a leveling plate. Without remote control. As new.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#579Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#44R. Van Hoeck“Landschap met boerderij”. Olieverfstudie op papier. Getekend R. van Hoeck.
"Landscape with farmhouse". Oil paint study on paper. Signed R. van Hoeck.No longer availableDim. 31-38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#592Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.
#226Kleine eetkamertafel in Lodewijk XV stijl, met inlegwerk.
Small dining room table in Louis XV style, with inlay work.No longer availableDim. H 756, B 136, D 108 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381MattelMidge-Blonde Barbie’s Best Friend by Mattel Stock No 860, 1962, met originele doos (hoeken met plakband hersteld).
Midge-Blonde Barbie's Best Friend by Mattel Stock No 860, 1962, with original box (corners repaired with tape).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#38Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919“Moeder met kroost”, een beeld in terracotta, gesigneerd L. Madrassi en genummerd 5554. Kleide beschadiging aan het kleed van het meisje.
"Mother with chicks," a terracotta sculpture, signed L. Madrassi and numbered 5554. Small damage to the dress of the girl.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
#98Van LaenenEen bronzen beeld van een brandweerman, gesigneerd Van Laenen, met op de marmeren voet een plaatje met hierop: De N.V. Gevaert Photo Producten te Mortsel aan de heer Henri Kuypers bij gelegenheid van zijn 25 jarig jubileum als Opperbevelhebber der Fabrieksbrandweer 1906-1931. Schade aan de marmeren voet.
A bronze statue of a firefighter, signed by Van Laenen, with a plaque on the marble base mentioning: The N.V. Gevaert Photo Products in Mortsel to Mr. Henri Kuypers on the occasion of his 25th anniversary as Chief Commander of the Factory Fire Brigade 1906-1931. Damage to the marble base.No longer availableDim. h 62cm zonder marmerEstimate: € 400 / 600