#634Twee verschillende vaasjes en een kruik van geglazuurd aardewerk.
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#632Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
#367Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#468Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240