Other lots in this auction
-
#518
Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#646
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 170 x 115 & 200 x 98 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100/1300 -
#511
Een zittende voorstelling van de god Ganesh van brons. (hol)
Une représentation en bronze assise du dieu Ganesh. (Creux)No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#174
Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.
Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 240/280 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260/280 -
#590
Een witgouden broche 14 K, bezet met een parel en drie kleine diamantjes, met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.
Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.No longer availableDim. 6,6 gEstimate: € 180/200 -
#62William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Parkzicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#681
Kleine barokke vijzel van gedreven messing, versierd met personages rond bloemenvazen
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30/50 -
#492Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 227 x 141 cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.No longer availableDim. h: 31 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80