Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380 / 420 -
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#665Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
#170Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct. EVVS1.
#91“Heilige Maria”. Een hoogreliëf van gepolychromeerd papier-maché op kastanjehouten paneel. Zuid-Europa, XVIIe eeuw. Onderste gedeelte manco.
Sainte Marie. Haut-relief en papier mâché polychrome sur panneau de bois de châtaignier. Europe du Sud, XVIIe siècle. Partie inférieure manquante.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Een achtarmige bronzen luchter.
#33Een steigerend paardje van brons op losse marmeren sokkel.
#291Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
#579Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 70 / 90