#239H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#126Jitona Sobeslav B. Landsman & H NepozitekPeriod: 1960Een vintage walnootgefineerde mid-century design vitrinekast. In Expo’58 stijl, ontworpen door Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, voor Jitona Soběslav.
A vintage walnut veneer mid-century design display cabinet. In Expo'58 style, designed by Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, for Jitona Soběslav.No longer availableDim. 136 x 43 x 118cmEstimate: € 300 / 400 -
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#435Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#447Een oosterse schaal met pauwen-decor in hoofdzakelijk groen en roodtinten. Een haarlijnscheur in de glazuur centraal in de schaal.
An oriental dish with a peacock decoration in mainly green and red tones. A hairline crack in the glaze in the center of the bowl.No longer availableDim. h 9.5 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#664Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#16Een kleine antieke lessenaar met bank en porseleinen inktpot.
A small antique lectern with bench and porcelain inkwell.No longer availableDim. 77 x 70 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een houten marqueterie vitrinekastje in Lodewijk XV stijl. 1-deurs met gebogen glas.
A wooden marquetry display cabinet in Louis XV style. 1-door with curved glass.No longer availableDim. 150 x 66 x 35cmEstimate: € 120 / 180 -
#406Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 290 x 160cmEstimate: € 50 / 80 -
#148DelvauxEen frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#611Een elektrische locomotief, Märklin E1835 in nieuwstaat.
An electric locomotive, Märklin E1835 in new condition.No longer availableEstimate: € 80 / 120