Other lots in this auction
-
#101
Een driedelig 800 procent zilveren bestek voor 6 personen. Bijgevoegd een etui met 12 dessertlepeltjes en 3 losse lepeltjes. Makersmerk R. Schapmans.
Un couvert en trois pièces en argent 800% pour 6 personnes. Comprend un étui avec 12 cuillères à dessert et 3 cuillères séparées. Poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#7
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de quatre figurines en porcelaine multicolore dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#298
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit een visbestek, koffielepeltjes, dessertvorkjes, lepels en vorken. Het visbestek gemerkt van Wiskemann. Eén visvork manco.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes, composé d'un couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à dessert, cuillères et fourchettes. Les couverts à poisson marqués par Wiskemann. Une fourchette à poisson manquante.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#185
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400/500 -
#340
Vijf Congolese doeken en patchworks, waarvan twee lange panden (290 x 60 en 214 x 64 cm) versierd met schelpjes.
Cinq tissus et patchworks congolais, dont deux longs panneaux (290 x 60 et 214 x 64 cm) décorés de coquillages.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#649Martine Theys
“Arendslook” Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2016 en genummerd 1/4 buiten de plaat. Glas gebroken.
“Regard d'aigle” Une eau-forte. Signée, datée 2016 et numérotée 1/4 à l'extérieur de la plaque. Verre brisé.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#506Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120/200 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#364W. Hogendijk
“Boten aan de steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux à la jetée". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#266
Een gebeeldhouwde piëdestal in Bretoense stijl.
Un socle sculpté de style breton.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 35/45