#216
#428
Een antiek houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280 -
#66
Een notenhouten schommelstoel.
Une chaise berçante en noyer.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#583
#657
#16
Een eikenhouten wapenrek voor 4 wapens.
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#630
Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
#287
Een lot van drie punt- en één zwaardbajonet. De eerste drie met schede.
#655
Een reeks van vijf aardewerken hoornvazen met blauw op witte decors.
Une série de cinq vases en corne de faïence à décors bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120/180 -
#472
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180/240