#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
#612Peeters“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
#161“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
#432“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#53Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#286Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
#206Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#544Een Chinees meubeltje met twaalf kleine laden.
#648Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
Bague Art Nouveau en or blanc et jaune 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 500 / 600