Other lots in this auction
-
#572“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en cabochon van jade van +- 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'un cabochon de jade de +- 8,04 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#475Een witgepatineerde metalen kuipfauteuil.
Un fauteuil baquet en métal patiné blanc.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een antieke armstoel met fluwelen bekleding.
Un fauteuil ancien avec revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#190Een 14 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met fine gold. Credit Suisse.
Un collier en or jaune 14K avec un pendentif en or jaune 18K serti d'or fin. Credit Suisse.No longer availableDim. 999,9: 5 g en 18 en 14 kt: 4,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#405Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#60Bermuda Monetary Authority 1977. Elisabeth II jubileum. Drie zilveren munten in originele doos met cerfificaat. Twenty-five Dollars.
Bermuda Monetary Authority 1977. Jubilée Elisabeth II. Trois pièces en argent dans la boîte d’origine avec certificat. Twenty-five Dollars.No longer availableDim. +- 165 gEstimate: € 80 / 120 -
#382“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60 / 80

