#302F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#256Een gebeeldhouwd eikenhouten neogotische bidstoel.
#470Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
#11Een kersenhouten juwelenkistje met fijn gesculpteerde decors van bladeren en bloemen. Toegevoegd een XIXe eeuws mahoniehouten kistje met ingelegde messingen biesjes.
Une boîte à bijoux en bois de cerisier à décors de feuillages et de fleurs finement sculptés. Ajout d'une boîte en acajou du XIXe siècle avec garniture en laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#139Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#282Parmentier“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad van Wiskemann.
#373Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#190Een 14 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met fine gold. Credit Suisse.
Un collier en or jaune 14K avec un pendentif en or jaune 18K serti d'or fin. Credit Suisse.No longer availableDim. 999,9: 5 g en 18 en 14 kt: 4,37 gEstimate: € 300 / 400