#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942
“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#591
Een Chinese celadon stijl schotel.
#54Firmin Verhevick
“Havenzicht met binnenschepen” Olieverf op doek, gesigneerd.
#595
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#26
Een eiken theekastje met gebogen glas en afneembaar dienblad uit het tweede kwart van de vorige eeuw.
#194J. Brouwers
“Bloemenstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#275Studio Vandersteen
#656
Een Oosters handgeknoopte loper, met zichtbare gebruiksporen.
#583Bamoun
#365
Een piëdestal van hout met 2 niveaus.
#423
Een Chinese vaas met de afbeelding van 30 figuren, hoofdzakelijk spelende kinderen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#508
Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
A Chinese jewellery box with matching lock.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 130/160