#465ZukovEen vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.
A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.No longer availableDim. 40 x 50cmEstimate: € 150 / 200 -
#446Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 325 x 225cm -
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#168P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#469“Selecting the tea.” & “The Tea Ceremony.” Een set van twee aquarellen op papier. Vermoedelijk Dozan.
“Selecting the tea.” & “The Tea Ceremony.” A set of two watercolors on paper. Probably Dozan.No longer availableDim. (27 x 22) x 2Estimate: € 120 / 200 -
#218Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een gesluierde Venus Italica met ontblote borst, op houten voet.
A plastic sculpture of a veiled Venus Italica with a bare chest, on a wooden base.No longer availableDim. 79cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.
#256Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.
#574Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
A round veneered side table in Art Deco style.No longer availableDim. h 82 x Ø 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#398Een glazen hoofd van rock legende Elvis Presley.
A glass head of rock legend Elvis Presley.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60