Other lots in this auction
-
#336
Een koperen champagnekoeler op voet in art-deco stijl.
A copper champagne cooler on a foot in Art Deco style.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40/60 -
#544
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240 -
#46
Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80/120 -
#393
Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 47 x Ø23cmEstimate: € 60/80 -
#363Mitropa
Een restaurantwagon 10571, made in Germany.
A restaurant carriage 10571, made in Germany.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#460
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 0.27 ct. and rubies with a combined weight of +- 4.50 ct.No longer availableDim. 21,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#208
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80/120 -
#87Niezoldi & KrämerPeriod: 1951
Een Duitse filmcamera van Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R uit 1951. Bifocaal 8 mm. In lederen tas met toebehoren.
Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon
Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps
Size: 60 x 125 x 165
Weight: 1500g
A German film camera by Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R from 1951. Bifocal 8 mm. In leather bag with accessories. Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps Size: 60 x 125 x 165 Weight: 1500gNo longer availableDim. 16,5 x 12,5 x 6cmEstimate: € 150/200 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#49Jef Louis Van Leemputten
‘Herderin met schapen’, olie op paneel gesigneerd J. L. Van Leemputten met afgeschilferde verf.
'Shepherds with sheep', oil on panel signed JL Van Leemputten with flaked paint.No longer availableDim. h 37 x b 49 cmEstimate: € 80/120 -
#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40/60 -
#672
“H. Barbara”. Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
“St. Barbara”. A plaster sculpture after an example from the XVth century.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 80/120