Other lots in this auction
-
#250Een 18 kt geelgouden parure waaronder een hanger, oorbellen en ring bezet met een zwarte diamanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en barok parels.
An 18 kt yellow gold set including a pendant, earrings, and ring set with a black diamond and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and baroque pearls.No longer availableDim. 33,80 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#540Corum Romulus QwartzEen dameshorloge van roestvrij staal. Met cerfificaat.
A ladies' stainless steel wristwatch. With certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#485Een antieke rood koperen steriliseerketel.
An antique red copper sterilizing kettle.No longer availableDim. h 55 x Ø 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.No longer availableDim. 21 x 25.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#422Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
"Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.No longer availableDim. 75 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#371Vic Gentils“Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.
"Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
An 18 kt yellow gold woven necklace.No longer availableDim. 33 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#130MHR SparvierroEen dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.
A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#288Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518Twee viewmasters in originele doos. 6 blisters met reels, geopend maar compleet.
Two view-masters in original box. 6 blister packs with reels, opened but complete.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 900 / 1000

