Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.

Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
Dim. 13,60 g
SKU: 2904250410.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 800 / 900

  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #437

    Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.

    Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #537

    Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.

    A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #381
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.

    "Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #282
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hubert De Vries.

    "Maritime view", a painting, oil on board, signed by Hubert De Vries.
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.

    A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.
    Dim. Lengte
    Estimate: € 50 / 60
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas. Het glas is niet origineel.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass. The glass is not original.
    Dim. 42 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #369
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    ‘De verloren zoon’. Gemengde techniek, getekend J. Van Ael.

    'The Prodigal Son'. Mixed media, signed J. Van Ael.
    Dim. 105/140 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00