#241Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#125Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 600 / 700 -
#81Een lotje van 2 stuks zilver bestaande uit een mandje, Nederlands gekeurd, 1911, 835‰, 105 gram en een zoutvatje, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 gram.
A lot of 2 pieces of silver consisting of a basket, Dutch hallmarked, 1911, 835‰, 105 grams, and a salt cellar, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 grams.No longer availableDim. h 7.5 cm (zoutvatje)Estimate: € 80 / 100 -
#192Em. Charton“De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.
"The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#57Val Saint LambertGrote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.
Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.No longer availableDim. Hoogte 30.5, Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#556Gietijzeren zonnewijzer met de afbeelding van een galopperend paard.
Cast iron sundial with an image of a galloping horse.No longer availableDim. 45/38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#172Toon Claes“Zicht vanop de Groenplaats”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Toon Claes en gedateerd 1976.
"View from the Groenplaats", a painting, oil on canvas, signed by Toon Claes and dated 1976.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150