Other lots in this auction
-
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#153Een porseleinen urne/vaas in de stijl van Sèvres, gemerkt.
A porcelain urn/vase in the style of Sèvres, marked.No longer availableDim. h 35 x Ø 25 cmEstimate: € 50 / 75 -
#67Val Saint LambertGeslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.
Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 18, Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#23Capodimonte“Louise Brognard”, een porseleinen buste op sokkel, gemerkt en “d’aprés Houdon”.
"Louise Brognard", a porcelain bust on pedestal, marked Capo Di Monte, After Houdon.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.
Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.No longer availableDim. 96/157 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Julien severin‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.
‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.No longer availableDim. 23/28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Set van twee gereproduceerde tekeningen naar de molen van Boechout n het gemeentehuis. Met certificaat.
Set of two reproduced drawings of the Boechout mill in the town hall. With certificate.No longer availableDim. 33/22 cmEstimate: € 15 / 20 -
#158Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.
Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.No longer availableDim. 11/15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.
Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.No longer availableDim. Hoogte 54, Ø 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een lot van 4 zilveren dieren, gemerkt 925, bestaande uit een konijn, een everzwijn, een kuiken en een fazant als zoutstrooier. Totaalgewicht 340 gram.
A lot of 4 silver animals, marked 925, consisting of a rabbit, a wild boar, a chick, and a pheasant as a salt shaker. Total weight 340 grams.No longer availableDim. l 14 cm (fazant)Estimate: € 220 / 260

