#485Een antieke rood koperen steriliseerketel.
#230Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.
#400Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#434Roland Devolder‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.
#502“Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#435Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.
#396Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.
#384Camille HilaireKapel aan het water. Olieverf op schilderspaneel. Getekend Hilaire. Toegeschreven aan Camille Hilaire.
#586CastelliEen vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.
#173Capo di Monte“Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.
"Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.No longer availableDim. 26 x 39 x 27 cmEstimate: € 120 / 180