#203Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.
#162‘Zittend aan de kachel’. Olieverf op paneel, naar de 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
'Sitting by the Stove'. Oil on panel, from the 19th century. Illegibly signed.No longer availableDim. 24/32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#562G. De Smedt“Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.
"Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Een opvouwbaar veldezeltje uit beukenhout.
A foldable field easel made of beech wood.No longer availableDim. 60 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Tafellampje in de stijl van Tiffany. Konische kap versierd met libellen op een blauwe achtergrond
Table lamp in the style of Tiffany. Cone-shaped shade adorned with dragonflies on a blue background.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Een paar hoorns in bronzen houder gedragen door putti.
#88Gustave BuchetPeriod: 1888-1963‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.No longer availableDim. H 35, B 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Antieke eiken koffer. Landelijke stijl, slot is manco.
Antique oak trunk. Country style, lock is missing.No longer availableDim. H 65, B 140, D 60 cmEstimate: € 75 / 100