#217Een spiegel in vergulde kader gekroond met bloemenvaas.
A mirror in a gilded frame crowned with a floral vase.No longer availableDim. 114/66 cmEstimate: € 50 / 75 -
#587Een massief eikenhouten cafétafel.
#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#422Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
"Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.No longer availableDim. 75 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één diamant in markies geslepen van +- 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one marquise-cut diamond of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#585Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 500 / 600 -
#320Een uit drie rijen bestaand parelhalssnoer met zilveren slot bezet met markasiet. 925‰.
A three-row pearl necklace with a silver clasp set with marcasite. 925‰.No longer availableDim. 19 tot 23 cmEstimate: € 150 / 200