• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.

Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
Dim. 13,60 g
SKU: 2904250410.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 800 / 900

  • #372

    “Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.

    "Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #153

    Een porseleinen urne/vaas in de stijl van Sèvres, gemerkt.

    A porcelain urn/vase in the style of Sèvres, marked.
    Dim. h 35 x Ø 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #67
    Val Saint Lambert

    Geslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.

    Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.
    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #5

    Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.

    An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #23
    Capodimonte

    “Louise Brognard”, een porseleinen buste op sokkel, gemerkt en “d’aprés Houdon”.

    "Louise Brognard", a porcelain bust on pedestal, marked Capo Di Monte, After Houdon.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #292

    Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.

    Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.
    Dim. 96/157 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Set van twee gereproduceerde tekeningen naar de molen van Boechout n het gemeentehuis. Met certificaat.

    Set of two reproduced drawings of the Boechout mill in the town hall. With certificate.
    Dim. 33/22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #158

    Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.

    Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.
    Dim. 11/15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.

    Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.
    Dim. Hoogte 54, Ø 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Een lot van 4 zilveren dieren, gemerkt 925, bestaande uit een konijn, een everzwijn, een kuiken en een fazant als zoutstrooier. Totaalgewicht 340 gram.

    A lot of 4 silver animals, marked 925, consisting of a rabbit, a wild boar, a chick, and a pheasant as a salt shaker. Total weight 340 grams.
    Dim. l 14 cm (fazant)
    Estimate: € 220 / 260

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00