#290Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.
#480Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 900 / 1000 -
#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
#1Een paar art-deco boeksteuntjes, albast, in de vorm van kakatoes.
A pair of art-deco bookends, alabaster, in the shape of cockatoos.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568Een handgeknoopt Bidjar tapijt, centraal slijtage.
A hand-knotted Bidjar carpet, central wear.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een 18 kt geelgouden gevlochten schakelarmband.
An 18 kt yellow gold braided link bracelet.No longer availableDim. 65,45 gEstimate: € 3800 / 4000 -
#592“Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.
"Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#349“Liggend naakt’. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat Roy Lichtenstein.
"Lying nude". Engraving. Signed outside the plate Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 300 / 350 -
#311Kort Afrikaans zwaard met houten heft en lederen schede.
#582Jules Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneelk gesigneerd J.A. Duquenne en gedateerd 1900.
"Winter village scene", a painting, oil on panel signed J.A. Duquenne and dated 1900.No longer availableDim. 23.5 x 31 cmEstimate: € 100 / 150