Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.

Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
Dim. 13,60 g
SKU: 2904250410.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 800 / 900

  • #159

    Lotje blikken militair speelgoed, bestaande uit een troepentransport, een stuk veldgeschut en een zoeklicht op voet.

    Lot of tin military toys, consisting of a troop transport, a piece of field artillery, and a foot searchlight.
    Dim. Lengte 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #366
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.

    A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.
    Dim. h 75 x Ø 70 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #186

    Een set van 6 antieke stoelen met opnieuw beklede zitting.

    A set of 6 antique chairs with reupholstered seats.
    Dim. 94 x 50 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #205

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,71 ct. Met zwarte koord. Naar een model van Cartier.

    An 18 kt white gold pendant set with diamonds weighing approximately 0.71 ct in total. With black cord. Inspired by a design from Cartier.
    Dim. hanger 13 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #213
    Limoges

    Een set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.

    A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.
    Dim. Ø 21.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00