#473Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.
#178Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.
Skeleton clock in Gothic style under glass dome.No longer availableDim. H 50, B 33 cmEstimate: € 250 / 350 -
#1764 deurs vitrinekast, klassiek model. Massief.
4-door display cabinet, classic model. Solid.No longer availableDim. H 219, B 112, C 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#405Een oude bronzen receptiebel.
#297Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Frans Luyckx“Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120