#245Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.
#61Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 160 / 220 -
#62Thonet, ViennaEen set van 4 stoelen, caféstoel nr. 14, gemerkt Thonet.
A set of 4 chairs, café chair no. 14, marked Thonet.No longer availableDim. 89 x 42 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427‘Dromend’. Op Dali geïnspireerd portret van een jonge man met uitgehouwen effect aan de zij-en achterkant. In roze kunststof met goudkleurige accenten.
‘Dreaming’. Portrait of a young man inspired by Dali with a carved effect on the sides and back. In pink plastic with gold accents.No longer availableDim. Hoogte 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#369Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Les deux perroquets et le roi”. Een ets op papier, binnen de plaat gesigneerd Chagall. Geproduceerd circa 1927/1930.
"The two parrots and the king." An etching on paper, signed within the plate by Chagall. Produced around 1927/1930.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#163Een zwartgelakte kolompendule met messingen decor, en bloemenrozet als slinger. Laat 19e eeuw (sleutel onderaan).
A black lacquered column clock with brass decoration, and a flower rosette as a pendulum. Late 19th century (key at the bottom).No longer availableDim. h 49,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Grote Chinese vaas, famille rose. 3 façades met decor van personages, vogels en gebruiksvoorwerpen. Onderaan gemerkt.
#597Rafaël AlbertiEen glazen schaal met een beeltenis van een duif, gesigneerd Rafaël Alberti, in zijn originele doos.
#295Bidjar tapijt, Benares India.
Bidjar carpet, Benares India.No longer availableDim. 254/203 cmEstimate: € 100 / 150