Other lots in this auction
-
#507Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#728Een lot bestaande uit een vintage Italiaans lampjes en spotje in emaille en gechromeerde arm.
A lot consisting of a vintage Italian small lamp and spotlight in enamel and chrome arm.No longer availableDim. 33 & 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#386Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.
A solid wood-carved Indian chest.No longer availableDim. 34 x 43 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Cees BraakmanEen vintage sideboard met 2 schuifdeuren en 4 anti-stoflades op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
A vintage sideboard with 2 sliding doors and 4 anti-dust drawers on a black painted base. Presumably Cees Braakman for PasToe.No longer availableDim. 88 x 220 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#17Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.
An English mahogany writing box, leather writing surface with gold-painted accents and monogram on a mother-of-pearl plaque. Key is missing.No longer availableDim. 12.5 x 30 x 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Constant De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.
“Sailboats on open water”, a painting, oil on panel, signed C De Keyser.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#261Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#643Een bronzen olielamp in de vorm van een Kinnari, Indonisië.
A bronze oil lamp in the shape of a Kinnari, Indonesia.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Bram Van VeldePeriod: 1895-1981“Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.
"Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#420Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.
A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#621Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table.No longer availableDim. 35 x 100 x 100 cmEstimate: € 60 / 90

