#778
Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Tigra
“Tigra”. Een emaillen reclamebord met opschrift; “Tigra Filter Sigaretten”.
#233
Een hofdegen met diverse versieringen, inscriptie op de kling “I.G.B”.
#556
A hand-knotted oriental wool carpet, blue and red with vases and swans in the design.No longer availableDim. 340 x 247 cmEstimate: € 150 / 250 -
#519Alfons BlommePeriod: 1889-1979
“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#655
Een lot van 16 kunstboeken Mercatorfonds, diverse titels.
#690
Een 18 karaats witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
#25
Twee verschillende borstels van zilver. 800‰. Duitse keuren.
#563
Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.
#467
Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 20e eeuw.
#213Ernest RancouletPeriod: 1842 - 1918
“Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet
#439Frans Croes
“Moeder en kind”. Een offset litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 32/150.
"Mother and child." An offset lithograph on paper. Signed, dated 1990, and numbered 32/150 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 50 / 75