Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a total weight of 0.64 ct.
Dim. 2,89 g
SKU: 2708240570.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #200

    Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.

    A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.
    No longer available
    Dim. 69,09 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #338

    Een oude viool in houten koffer, gemerkt S.M.G d’Angoulème.

    An old violin in a wooden case, marked S.M.G d'Angoulème.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146

    Een laat 18e eeuws commode met 4 laden, vervanging van de poten 19e eeuws.

    A late 18th-century chest of drawers with 4 drawers, legs replaced in the 19th century.
    No longer available
    Dim. 94,5 x 51 x 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #79
    Henry Brent

    “Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 18 kt Driekleurig gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt tricolor gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.82 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,45 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #699

    Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.

    A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #604
    Booths "Old Dutch"

    Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.

    English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Een houten bijzetmeubel met staande lamp en rond tafelblad. Gesteund op drie klauwpoten.

    A wooden side table with a standing lamp and round tabletop. Supported by three claw feet.
    No longer available
    Dim. 182 x Ø 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een handgeknoopt oosters tapijt van wol, blauw en rood met vazen en zwanen in het decor.

    A hand-knotted oriental wool carpet, blue and red with vases and swans in the design.
    No longer available
    Dim. 340 x 247 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #374

    Een set van 2 Nederlandse aquarellen in vergulde kaders.

    A set of 2 Dutch watercolors in gilded frames.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    “Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti op marmeren voet.

    "Walking panther." A bronze statue based on a work by Bugatti on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More