Other lots in this auction
-
#200Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.
A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.No longer availableDim. 69,09 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#338Een oude viool in houten koffer, gemerkt S.M.G d’Angoulème.
An old violin in a wooden case, marked S.M.G d'Angoulème.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een laat 18e eeuws commode met 4 laden, vervanging van de poten 19e eeuws.
A late 18th-century chest of drawers with 4 drawers, legs replaced in the 19th century.No longer availableDim. 94,5 x 51 x 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Henry Brent“Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48,5 x 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt Driekleurig gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
An 18 kt tricolor gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.82 ct in total.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#699Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#604Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#696Een houten bijzetmeubel met staande lamp en rond tafelblad. Gesteund op drie klauwpoten.
A wooden side table with a standing lamp and round tabletop. Supported by three claw feet.No longer availableDim. 182 x Ø 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een handgeknoopt oosters tapijt van wol, blauw en rood met vazen en zwanen in het decor.
A hand-knotted oriental wool carpet, blue and red with vases and swans in the design.No longer availableDim. 340 x 247 cmEstimate: € 150 / 250 -
#374Een set van 2 Nederlandse aquarellen in vergulde kaders.
A set of 2 Dutch watercolors in gilded frames.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti op marmeren voet.
"Walking panther." A bronze statue based on a work by Bugatti on a marble base.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 220 / 280

