#423Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.
#43Expo 58 jas, gedragen door een medewerker van het Belgisch paviljoen. Maat 50 of 52. Toegevoegd enkele persoonlijke documenten en een uitnodiging voor een etentje in het Amerikaans theater.
Expo 58 jacket worn by a staff member of the Belgian pavilion. Size 50 or 52. Includes some personal documents and an invitation for a dinner at the American theatre.No longer availableDim. 50 of 52Estimate: € 75 / 100 -
#512J. CarlierMonochrome lithografie van een jonge halfnaakte vrouw met een kitten. Getekend J. Carlier.
Monochrome lithograph of a young half-naked woman with a kitten. Signed J. Carlier.No longer availableDim. 45/35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.
#72Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
#201Chibinda ilunge beeld. Chokwe.
A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.
A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.No longer availableDim. 175 x 114 x 41 cmEstimate: € 100 / 150