#542
Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#582
“Zonder titel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#488
Een gifgroene koersfiets, Gazelle Vuelta, maat 56, 24 versnellingen.
#62Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#38
Een eiken sculptuur van een buildrager als onderdeel van een kerkbank, zogenaamde ‘Miseriecorde’. 16e eeuw? (?). Achteraan versterkt.
#539
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin-oker decor.
A Persian hand-knotted carpet with brown-ocher decoration.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92
“Dame met hond”, een pasteltekening op doek achter glas in ovalen kader. Niet gesigneerd.
#660
Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
#148
Een 18e eeuws Engels marinegeweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
#276
Een massief eikenhouten commode met 4 laden in Louis Philippe stijl. Ca. 1900.
#278
Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.
#505
Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600