#416Een langwerpig zijden Ghoum tapijtje
#183Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
A three-part tulip vase made of Chinese porcelain, decorated with a blue on white floral design.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#326Een 19e eeuws massief eikenhouten opklapbaar wijntafeltje.
A 19th-century solid oak folding wine table.No longer availableDim. h 71 x Ø 77 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Barney De Krijger‘Zonder titel’, kleurenlitho, getekend Barney de Krijger. Nr. 18 uit een oplage van 300.
'Untitled', color lithograph, signed Barney de Krijger. No. 18 from an edition of 300.No longer availableDim. 45/45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#94‘Zeezicht’, olieverf op doek. Een impressionistisch schilderij in gedempte tonen, getekend Vervoort(?).
#573Een massief houten consoletafel met gesculpteerde poten.
#393Een houten corpus in de stijl van de 19e eeuw.
A wooden corpus in the style of the 19th century.No longer availableDim. H 44, B 31 cmEstimate: € 40 / 60