#280Een halssnoer met zoetwaterparels.
#176Een spiegel met vergulde omlijsting.
#349Jean HardyPeriod: 1880 - ....“Jongedame aan de watermolen”, een kleurenets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat ‘Hardy’.
#95Een verguld bronzen luchter met 6 armen in Lodewijk XIV stijl.
#267Een set roodkoperen scheepslampen. Gemerkt; ‘PORT’ en ‘STARBOARD’.
#169Alexandre Ouline‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
#180Seiko Movement JapanEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.