#297Ruggeri, MantuaEen viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.
A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348David WinterEen lot van 7 handbeschilderde miniatuur huisjes, David Winter, Hampshire, Great Britain.
A lot of 7 hand-painted miniature houses, David Winter, Hampshire, Great Britain.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#592“Polderzicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan monogram “FR”.
#472Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.
#143Henry Etienne DumaigePeriod: 1830-1888“Francois Rabelais”. Een brons gepatineerd beeld, vooraan getiteld, onderaan gesigneerd en met stempel gieterij.
"Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 400 / 600 -
#364François Etienne Musin“Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.
#38Waffenfabrik NeuhausenEen Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.
A German bayonet - Numbered 614572.No longer availableDim. L: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.
#156Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.No longer availableDim. 120 (+53+53) x 73 cmEstimate: € 400 / 600