Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
Dim. 3,35 g brut
SKU: 1712240040.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300

  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een bronzen man naar het werk van Rodin.

    A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #64
    J. Dubois

    “Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.

    "Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.
    Dim. 45 x 60 cm x 2
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een bronzen geslepen spiegeltje in Art Nouveau stijl met liggende vrouwenfiguur onderaan.

    A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.
    Dim. 34 x 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #52

    “Stilleven met katjes”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Kitten". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met ven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse with pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamines de pêcheurs”, een ets, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Fishermen's children", an etching, signed and titled outside the plate.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00