• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
Dim. 3,35 g brut
SKU: 1712240040.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300

  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #338

    Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.

    An old yellow copper table lamp with 3 light points.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488
    Lima Atlas

    “2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.

    “2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #299

    Een lot van 12 zilveren koffielepeltjes in bijbehorend kistje. Belgische keurmerken.

    A set of 12 silver coffee spoons in a matching case. Belgian hallmarks.
    Dim. 115g
    Estimate: € 60 / 90
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1200 / 1400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00