Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
Dim. 3,35 g brut
SKU: 1712240040.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300

  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #690
    Roskopf

    Een lot van 2 verzilverde zakhorloges, Roskopf patent, beide met horlogeketting.

    A lot of 2 silver-plated pocket watches, Roskopf patent, both with watch chain.
    Dim. Ø 5.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #247
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.

    A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676

    A 19th-century Dutch carved oak tripod chair decorated with a lion's head.
    Dim. 100 x 44 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #111

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken veldfles met 2 riemgaten. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic canteen with 2 strap holes. Peru.
    Dim. 16,5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #48
    Selmer

    Een dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.

    A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00