Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
Dim. 3,35 g brut
SKU: 1712240040.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300

  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #337
    N. Limoges & Limoges Unique

    Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.

    A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
    Dim. Ø 21 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #480

    Drie zilveren kettingen met hangers, bezet met markasiet en halfedelstenen. Evenals 3 zilveren broches en een dito armband, bezet met markasiet.

    Three silver necklaces with pendants, set with marcasite and semi-precious stones. Also, 3 silver brooches and a matching bracelet, set with marcasite.
    Dim. 66,80 g brut
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een ronde butlerspiegel.

    A round butler's mirror.
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332

    Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).

    A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.

    A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.
    Estimate: € 120 / 150
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #439
    Jori

    Een manuele relax in donkergroen leder op roterende voet van het merk Jori.

    A manual recliner in dark green leather on a swivel base by the brand Jori.
    Dim. 112 x 76 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00