Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
Dim. 3,35 g brut
SKU: 1712240040.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300

  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #278
    Amphora, Czechoslovakia

    Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig Egyptisch tafereel in Art Deco stijl. Onderaan gemerkt.

    A vintage ceramic vase with a multicolored Egyptian scene in Art Deco style. Marked at the bottom.
    Dim. 35,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #114
    Irène Bataille
    Period: 1913-2012

    "Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #603

    Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.

    A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.
    Dim. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #145

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.

    An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.
    Dim. Bruto: 57,40 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #233
    George Charles Coudray
    Period: 1862 - 1932

    “Krijger met bijl”, een bronzen beeld, gerestaureerd aan de bijl, gesigneerd George Coudray.

    "Warrior with Axe," a bronze sculpture, restored at the axe, signed George Coudray.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #430
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #245

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 11 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    Paul - Henry Schouten

    “Schaapskooi”, een schilderij, olieverf op doek in licht vergulde houten lijst gesigneerd P-J Schouten.

    "Sheeps pen", a painting, oil on canvas in lightly gilded wooden frame signed P-J Schouten.
    Dim. 70 x 90 xm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00