Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.
Dim. 3,37 g
SKU: 2904250170.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 2200 / 2300

  • #32

    Een massief houten tafel, verlengbaar, met gesculpteerde delen en een glazen beschermblad.

    A solid wood table, extendable, with sculpted parts and a glass protective top.
    Dim. 78 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202
    Frank Mortelmans
    Period: 1898 - 1986

    “Boerenerf”, pastel op papier, gesigneerd Frans Mortelmansk

    "Farmyard", pastel on paper, signed Frans Mortelmans.
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #172
    Toon Claes

    “Zicht vanop de Groenplaats”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Toon Claes en gedateerd 1976.

    "View from the Groenplaats", a painting, oil on canvas, signed by Toon Claes and dated 1976.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334
    René - Georgette Magritte

    “Trois Pommes”, een lithografie met opschrift: Je certifie l’originalité de cette lithographie qui est la derniére de mon mari René Magritte, gesigneerd Georgette Magritte en genummerd 85/150.

    "Trois Pommes," a lithograph inscribed: I certify the originality of this lithograph which is the last of my husband René Magritte, signed by Georgette Magritte and numbered 85/150.
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #525

    Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.

    A pair of crystal and copper girandoles in the Régence style.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #354
    Gaston Bogaert
    Period: 2018 - 2008

    “Casino”, een schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd Bogaert, achteraan getiteld.

    "Casino", a painting, oil on hardboard, signed Bogaert, titled on the back.
    Dim. 41 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #138

    Een bronzen art nouveau vide-poche in de vorm van een waterlelieblad en een meisjeshoofd.

    A bronze Art Nouveau vide-poche in the shape of a water lily leaf and a girl's head.
    Dim. H. 11.5, L. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een massief eikenhouten piëdestal met getorste voet.

    A solid oak pedestal with twisted base.
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00