Other lots in this auction
-
#134Marcel PireStilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.
Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.No longer availableDim. 90/120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.
A retro cargo bike for children, professional playground equipment.No longer availableDim. 78 x 110 x 50 cmEstimate: € 50 / 75 -
#255Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 200 / 300 -
#559“Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.
"Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.No longer availableDim. 39 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een Tahiti parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot en met bijpassende oorbellen bezet met twee Tahiti parels van 12 mm en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Tahitian pearl necklace with an 18 kt white gold clasp, accompanied by matching earrings set with two Tahitian pearls of 12 mm each and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. Ø 11,50 mm L: 46 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#306Een massief houten gesculpteerd paneel met figuren en het decor, Indonesisch werk.
A solid wood carved panel with figures and decoration, Indonesian work.No longer availableDim. 65 x 199 cmEstimate: € 120 / 180 -
#535Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.
Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.No longer availableDim. H 74, B 147, D 95 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.
Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.No longer availableDim. Hoogte 23.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#396Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.
A retro cargo bike for children, professional playground equipment.No longer availableDim. 78 x 110 x 50 cmEstimate: € 50 / 75 -
#332Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.
Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.No longer availableDim. 25/34.5 cmEstimate: € 30 / 50

