Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.
Dim. 3,37 g
SKU: 2904250170.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 2200 / 2300

  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #582
    Jules Alfred Duquenne
    Period: 1874 - 1950

    “Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneelk gesigneerd J.A. Duquenne en gedateerd 1900.

    "Winter village scene", a painting, oil on panel signed J.A. Duquenne and dated 1900.
    Dim. 23.5 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #36

    Een massief houten rekje met één lade, kleine schade aan het gesculpteerde deel.

    A solid wood shelf with one drawer, minor damage to the carved part.
    Dim. 112 x 55 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #253
    Lladro

    “Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.

    "Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.
    Dim. 17 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #48

    Het officieel expo 58 programma. Nr 1 tot en met 26. + Het ‘Souvenir program’ van het Amerikaans theater, 5 playbills en 2 ongebruikte tickets, gestempeld COMPLIMENTARY.

    The official Expo 58 program. Nos. 1 to 26. + The 'Souvenir program' of the American theater, 5 playbills and 2 unused tickets, stamped COMPLIMENTARY.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    “Liggend naakt’. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat Roy Lichtenstein.

    "Lying nude". Engraving. Signed outside the plate Roy Lichtenstein.
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 350

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00