#350Een 18 kt geelgouden schakelketting met drie staafjes.
#282Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hubert De Vries.
#541Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.
#590Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.
A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.
#380Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
#8Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.
#145Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.
#355Een terra cotta amfoor in ijzeren houder.
#473Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.
Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 40 / 60