• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.
Dim. 3,37 g
SKU: 2904250170.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 2200 / 2300

  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Bing & Grondahl

    “Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.

    "Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #109
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘De fluitspeler’. Monochrome ets, getekend G. De Bruyne.

    'The Flute Player'. Monochrome etching, signed G. De Bruyne.
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op doek, getekend linksonder en op het spieraam; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on canvas, signed lower left and on the stretcher; R. Malfliet.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    ‘Roeibootjes op de oude Durme te Hamme’. Aquarel in frisse lentetinten, getekend Rom. Malfliet. In gepatineerde gilberkleurige kader.

    'Rowboats on the old Durme in Hamme'. Watercolor in fresh spring colors, signed Rom. Malfliet. In a patinated gilded frame.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #579
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “De verliefden”, een lithografie in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 131/188.

    "The Lovers", a color lithograph, signed by Leonor Fini and numbered 131/188.
    Dim. 9.5 x 17.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #166

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.
    Dim. H 192, B 98, D 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #430

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. Bruto: 78,20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #498

    Een massief houten gesculpteerd beeld van een paard, polychroom, Aziatische oorsprong.

    A solid wood carved sculpture of a horse, polychrome, of Asian origin.
    Dim. 70 x 60 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    O. L. Vrouw v.d. Kempen. Een groep in bijenwas en stof onder glazen stolp door de Clarissen Van Turnhout.

    Our Lady of Kempen. A group in beeswax and fabric under a glass dome by the Clarisses of Turnhout.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586
    Castelli

    Een vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.

    A vintage Anonima Castelli Plia folding chair in chrome and plexiglass.
    Dim. 74 x 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00