#235Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.
No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#91WiskemannEen lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).
A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40 / 60 -
#24Een gesculpteerd massief eikenhouten muurconsole.
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#118StaffordshireEen set van 2 beeldjes, geglazuurd Staffordshire aardewerk, voorstellend een koppel met graanhalmen.
A set of 2 figures, glazed Staffordshire earthenware, depicting a couple with sheaves of wheat.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale London Topaz van +- 2,83 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central London Topaz of approximately 2.83 ct. and with brilliants with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#527Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.
A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.No longer availableDim. 172 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.No longer availableDim. h 105 x Ø 65 cmEstimate: € 400 / 600