#212Een oude massief eikenhouten cafétafel.
An old solid oak café table.No longer availableDim. 77 x 92.5 x 52.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Ceux de Nulle-part”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Delporte’, alsook achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1968.
"Ceux de Nulle-part", a painting, oil on panel, signed 'Delporte', also signed, titled, and dated 1968 on the back.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een grote antieke ketel in rood koper.
#594Piet Vandeputte“Stilleven met groenten”, een aquarel, gesigneerd Piet Vandeputte en gedateerd 2000.
"Still life with vegetables," a watercolor, signed by Piet Vandeputte and dated 2000.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#73Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.
Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.No longer availableDim. Hoogte 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
#8Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.
A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Halfhoge klassieke ladenkast met 5 gewone en 1 verborgen lade. Glazen trekkers en gestoken ornamenten. Aan de bovenrand schade aan de fineer.
Medium-sized classic chest of drawers with 5 regular drawers and 1 hidden drawer. Glass handles and carved ornaments. Damage to the veneer on the top edge.No longer availableDim. H 122, B 127, D 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 3000 / 3200