Other lots in this auction
-
#357Märklin HOMärklin 7051 H0 Elektrisch bedienbare kraan met magneet, in zijn originele doos.
Märklin 7051 H0 Electrically operated crane with magnet, in its original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#287“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
An 18 kt yellow gold woven necklace.No longer availableDim. 33 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#443Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.
A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.No longer availableDim. LengteEstimate: € 50 / 60 -
#399Roland Devolder‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.
'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.No longer availableDim. 27/36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#484Roland De VolderMonochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.
Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.No longer availableDim. 28/34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.
An 18kt yellow gold ring set with coral.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#192Em. Charton“De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.
"The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.
Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.No longer availableDim. Hoogte 80, Ø 57 cmEstimate: € 150 / 180 -
#273“Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.
"Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87Een lot van 4 zilveren dieren, gemerkt 925, bestaande uit een konijn, een everzwijn, een kuiken en een fazant als zoutstrooier. Totaalgewicht 340 gram.
A lot of 4 silver animals, marked 925, consisting of a rabbit, a wild boar, a chick, and a pheasant as a salt shaker. Total weight 340 grams.No longer availableDim. l 14 cm (fazant)Estimate: € 220 / 260 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200

