#512J. CarlierMonochrome lithografie van een jonge halfnaakte vrouw met een kitten. Getekend J. Carlier.
Monochrome lithograph of a young half-naked woman with a kitten. Signed J. Carlier.No longer availableDim. 45/35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
#1Een paar art-deco boeksteuntjes, albast, in de vorm van kakatoes.
A pair of art-deco bookends, alabaster, in the shape of cockatoos.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#513Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.
#450Een 18 kt geelgouden gevlochten schakelarmband.
An 18 kt yellow gold braided link bracelet.No longer availableDim. 65,45 gEstimate: € 3800 / 4000 -
#541Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.
#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#85Een paar 18 kt roze gouden oorbellen met bezet met beide een centrale robijn van totaal +- 2,02 ct. briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with a central ruby each totaling approximately 2.02 ct. surrounded by diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#21limoges montignyGoudkleurig tete a tete mokkaserviesje op dienblad. Limoges Montigny.
Gold-colored tete a tete coffee set on tray. Limoges Montigny.No longer availableDim. Hoogte 14.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#545Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.
A set of 3 oak side tables with wickerwork and glass.No longer availableDim. 52 x 54 x 39 cmEstimate: € 30 / 50