Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
Dim. Bruto: 7,18 g
SKU: 2810250230.
Categories: curiosa, Mode, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 500 / 600

  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.

    A solid oak Mechelen cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 100 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496

    Een geëboniseerd bijzettafeltje in Napoléon III stijl, met messing inlegwerk. Enkele stukjes van het inlegwerk zijn manco.

    A ebonized Napoléon III style side table with brass inlay. Some pieces of the inlay are missing.
    Dim. H 72, B 131, D 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een massief eikenhouten hoekkast met 1 deur.

    A solid oak corner cabinet with 1 door.
    Dim. 99 x 90 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50

  • #250

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #140

    Een platina broche en of hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,54 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    A platinum brooch and pendant set with a central diamond of approximately 0.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.
    Dim. 10,46 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13
    Terre d’Acier, Saint Uze

    Een paar aardewerken kruikjes met kobaltblauwe halzen en een monochrome guirlande op de buik. Onderaan gemerkt. Schilfers aan de tuiten.

    A pair of earthenware jugs with cobalt blue necks and a monochrome garland on the body. Marked at the bottom. Some chips on the spouts.
    Dim. H. 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #315

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A lot of three hand-knotted Oriental rugs.
    Dim. 105/65 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00