Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
Dim. Bruto: 7,18 g
SKU: 2810250230.
Categories: curiosa, Mode, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 500 / 600

  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #526

    Een massief eikenhouten hoekkast met 1 deur.

    A solid oak corner cabinet with 1 door.
    Dim. 99 x 90 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een geëboniseerd bijzettafeltje in Napoléon III stijl, met messing inlegwerk. Enkele stukjes van het inlegwerk zijn manco.

    A ebonized Napoléon III style side table with brass inlay. Some pieces of the inlay are missing.
    Dim. H 72, B 131, D 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.

    A solid oak Mechelen cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 100 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #509

    Een Art Deco hanglamp met gemarmerde glazen blakers. 1 blaker heeft enkele bartjes en een stukje is manco.

    An Art Deco pendant light with marbled glass shades. 1 shade has a few chips and a piece is missing.
    Dim. Hoogte 72, Ø 72 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #78
    Steiff, Germany

    Negen pluche vissen en zeehonden, waarvan zeven gemerkt Steiff, 2 met knop/label manco.

    Nine plush fish and seals, seven marked Steiff, 2 missing button/label.
    Dim. l 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #294
    Stephan Goris

    ‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

    "Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
    Dim. 19/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #62

    ‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk naar Antoon Van Dyck, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

    'Christ on the Cross', oil on canvas. A 19th-century piece, not signed. The canvas has a small tear at the top.
    Dim. 47/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    Een set meerkleurig Delfts aardewerk met floraal decor bestaande uit een vaas, een bloempot, een diep bord en 4 kleine bordjes.

    A set of multicolored Delft earthenware with floral decor consisting of a vase, a flower pot, a deep plate, and 4 small plates.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #592

    ‘Meisjesportret’, olieverf op paneel. In de stijl van de jaren 50, onleesbaar getekend.

    'Portrait of a Girl', oil on panel. In the style of the 1950s, artist signature illegible.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #180

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #391

    Een grote gepolijste geode met kleine Boeddha binnenin.

    A large polished geode with a small Buddha inside.
    Dim. 27 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00