#214Een verguld bronzen cartelklok met wijzerplaat in email. Sporen van restauratie aanwezig.
#56Een wortelhouten bijzettafeltje met klep en opbergcompartiment bovenaan.
A small root wood side table with a flap and storage compartment at the top.No longer availableDim. 69 x 57 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#331Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#667Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#293A Bryant ProductEen lot van 9 vintage golfclubs in bijhorende tas, gemerkt “A Bryant product, made in England”.
A lot of 9 vintage golf clubs in accompanying bag, marked "A Bryant product, made in England".No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#614“Portret”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1986.
#610Een zilveren munt uit Frankrijk. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.
A silver coin from France. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#275Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 550