#343Gouda HollandEen meerkleurig geglazuurd aardewerken schaal met florale motieven, gemerkt Corona Gouda Holland. Genummerd 1868. Circa 1900.
A multi-colored glazed earthenware bowl with floral motifs, marked Corona Gouda Holland. Numbered 1868. Circa 1900.No longer availableDim. h 7.5 x Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#133Een paar metalen Indische Tulwar sabels.
#353Een vintage tafellampje bestaande uit 2 grote schelpen, circa 1950.
#518Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een vintage groene Murano glaspasta schaal.
#372Een grote kers van kunststof.
#91Een albasten zuil met dito verlichte kelk bovenaan. Versierd met vergulde ringen met florale ornamenten. 4-delig.
An alabaster column with a matching illuminated chalice at the top. Decorated with gilded rings featuring floral ornaments. 4 pieces.No longer availableDim. 141 cmEstimate: € 100 / 150