#164Charles & Ray Eames Vitra250“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#263Een paar vintage terracotta cache-pots.
#529TabrizEen Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
#394“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#122“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.No longer availableDim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#576Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
"Lady with Dog," a pastel drawing on canvas behind glass in an oval frame. Not signed.No longer availableDim. 105 x 85 cmEstimate: € 100 / 150