#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,01 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.01 ct. GVS2 and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#306Een vintage toogmeubel met fluwelen bekleding en bijbehorende stoel met gestoffeerde rug en zitting.
A vintage bar cabinet with velvet upholstery and a matching chair with upholstered back and seat.No longer availableDim. 93 x 103 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Antoni ClavéPeriod: 1913-2005“Abstract profiel en hand”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 45/45.
#505Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600 -
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#93Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.
A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.No longer availableDim. h 5.5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#497Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met langleven en floraal decor.
A plaster pedestal in a square column shape with various ornaments in relief.No longer availableDim. 44 x 22 cmEstimate: € 60 / 80