#231Een zeldzame Vlaamse doofpot in aardewerk en rood geglazuurd, 17de eeuw.
A rare Flemish earthenware and red glazed chamber pot, 17th century.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#355Lot van 12 geldstukken, Albert I & Gent, Duitse bezetting. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, alle Cu. 25 c & 10 c, beide Gent, karton.
Lot of 12 coins, Albert I & Ghent, German occupation. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, all Cu. 25 c & 10 c, both Ghent, cardboard.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#199Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#256Een set van 2 armstoelen kunstleder met crocoprint.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650