#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct. en twee citrines 2,97 ct. en twee aquamarijnen 0,64 ct. en twee amethisten 8,97 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.82 ct., two citrines 2.97 ct., two aquamarines 0.64 ct., and two amethysts 8.97 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#610Een zilveren munt uit Frankrijk. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.
A silver coin from France. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311MärklinEen lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.
A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h 73 cm x 98,5 cmEstimate: € 120 / 200