#423Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#490Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1 Pound 1882, Au 916,7/1000 7,99 g.
#279“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#525Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, Elisabeth II, 1953. Au 917/1000 7,99 g.
A South African coin. 1 Pound, Elizabeth II, 1953. Au 917/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 600 / 750 -
#576Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#228Een paar moderne tafellampen.
A pair of Chinese porcelain cats with floral decoration. Marked 'Made in Yangcheng (Guangzhou)'.No longer availableDim. h 9, l 19 cmEstimate: € 100 / 120