#133Een paar messingen Louis XV kandelaars, met bloemvormige voet.
#278Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.
#295Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.
A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.No longer availableDim. h 292 cmEstimate: € 30 / 50 -
#342Denise Malfet‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.
#523Bloempot in Chinees porselein, famille rose.
#517Decoratief oosters sierzwaard met schede. Versierd met koperen beslag en een benen handvat.
Decorative eastern ceremonial sword with sheath. Adorned with copper fittings and a bone handle.No longer availableDim. Lengte 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Von SchierholzEen lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.
#410Een amethist, pearshape van +- 2,40 ct.
An amethyst, pear-shaped, approximately 2.40 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 160 -
#248Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.
#461Een vijfdelig messingen haardstel.
A set of 5 brass fireplace tools.No longer availableDim. Lengte 54 cmEstimate: € 25 / 50