#689Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#217Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#638Een groot slangenvel van een Python.
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#470Een armband en een plaquette van gedreven zilver.
#420Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.
An 18 kt white gold ring with embossed motif.No longer availableDim. 4,95 g brutEstimate: € 250 / 300 -
#340Gamages London“Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
#66Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.No longer availableDim. 160 x 113 cmEstimate: € 80 / 120