Other lots in this auction
-
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183S.F.B.J. Paris 10Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.
An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#242Alice GoldinPeriod: 1922 - 2016“Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.
"Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#199Een verguld houten trumeau met een gebeeldhouwde kuif.
A Chinese porcelain tulip vase with blue and white decoration in three parts.No longer availableDim. 180 x 100 cm cmEstimate: € 300 / 320 -
#555Gamages London“Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
A solid partially carved wooden double door, North Indian.No longer availableDim. 187 x 145 cmEstimate: € 400 / 600 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
A modern love couple sculpted in white marble.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#188Een bronzen man naar het werk van Rodin.
A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
"Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60

