#673Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.
A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.No longer availableDim. h 30 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#76Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.
A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.No longer availableDim. 161 x 31 x 64 mEstimate: € 200 / 300 -
#535Gamages London“Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.
"Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#110Een halssnoer met witte parels en barok parels en verzilverd slot.
A necklace with white pearls and Baroque pearls with a silver-plated clasp.No longer availableDim. L: 30 cmEstimate: € 80 / 120