Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
Dim. 11 g
SKU: 1712240245.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 1300 / 1500

  • #515
    Gamages London

    “Dawn Crystal Steel”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Dawn Crystal Steel." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #352
    Volkstedt - Rudolstadt

    “Ten dans”, een porceleinen beeldje, gemerkt Volkstedt Rudolstadt. Kleine schade aan het kleed.

    "Ten dancer," a porcelain figurine, marked Volkstedt Rudolstadt. Small damage to the garment.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    Een verguld houten trumeau met een gebeeldhouwde kuif.

    A Chinese porcelain tulip vase with blue and white decoration in three parts.
    Dim. 180 x 100 cm cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #598

    Een precolumbiaans blackware keramieken vuurpotje in de vorm van een figuur en jaguar.

    A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.
    Dim. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #238

    “St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.

    "St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #426
    Bidjar

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted carpet, with certificate.
    Dim. 289 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #233
    George Charles Coudray
    Period: 1862 - 1932

    “Krijger met bijl”, een bronzen beeld, gerestaureerd aan de bijl, gesigneerd George Coudray.

    "Warrior with Axe," a bronze sculpture, restored at the axe, signed George Coudray.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00