Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
Dim. 11 g
SKU: 1712240245.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 1300 / 1500

  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #14
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    Imari

    Een Imari Japans porseleinen dekselvaas met meerkleurig floraal decor en met een Fo-hond bovenaan. Barstje onderaan het deksel door productie bakfout.

    An Imari Japanese porcelain lidded vase with multicolored floral decoration and foo-dog on top. Crack at the bottom of the lid due to a production defect.
    Dim. 42 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00