#451Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.
A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.No longer availableDim. 8 x 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#493Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.
A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#59“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.
"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250