Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
Dim. 11 g
SKU: 1712240245.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 1300 / 1500

  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488
    Lima Atlas

    “2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.

    “2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446
    Hamadan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted rug, with certificate.
    Dim. 224 x 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #325

    Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.

    Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00